VYCHUTNAJTE SI DOKONALÝ TALIANSKY DIZAJN

Sedacie súpravy, kreslá a pohovky od popredného talianskeho výrobcu. Alpa Salotti je rodinná firma z južného talianska so 60 ročnou tradíciou výroby. Dnes závod vedie syn zakladateľa, Antonio Ferri spolu so svojimi dvoma synmi. Ich výrobky sa vyznačujú veľmi inovatívnym designom a prepracovanými detailmi. Každý kus je vyrobený ručne a je podrobený prísnym kontrolám kvality. Sedacie súpravy Alpa sú vyrábané zo 100% talianskych materiálov s dôrazom na ušľachtilé kože a vysokokvalitné textílie.

.

PRÉMIOVÁ NEMECKÁ KVALITA U VÁS DOMA

Prémiová nemecká značka sedacích súprav Firma W.SCHILLIG vznikla v roku 1949 a dnes sa radí k popredným, medzinárodne aktívnym výrobcom čalúneného nábytku v Európe. Dokonale spracovaný čalúnený nábytok s výnimočným komfortom. Charakteristikou sedacích súprav, pohoviek a kresiel W.SCHILLIG je nadčasový design, prvotriedne spracovanie a najlepšie použité materiály. Veľký dôraz sa kladie aj na ekologickú nezávadnosť všetkých použitých materiálov.

.

PREČO MATRACE MAGNIFLEX?

MAGNIFLEX je svetovým lídrom v oblasti zdravého spánku už 60 rokov. Sústredí sa na odbornú konzultáciu s cieľom dokonalej spánkovej regenerácie. Kvalita  zdravotných matracov a vankúšov je podložená patentovanými materiálmi, zdravotnými certifikátmi a predĺženou zárukou až 12 rokov. MAGNIFLEX si vybral Giorgia Chielliniho, talianskeho hviezdneho futbalistu, ako svojho ambasádora reprezentujúceho športovú dušu spoločnosti na medzinárodnej úrovni.

ČALÚNENÉ POSTELE MATERASO

Postele MATERASSO predstavujú krásny dizajn, bohatý výber poťahových látok a farebných prevedení, pevnú masívnu konštrukciu, ale predovšetkým dokonalé spracovanie. V ponuke sú dizajnové masívne postele, ktoré budú nielen dobre vyzerať, ale aj dlho slúžiť.

KVALITNÉ ŠTANDARTNÉ, PRÉMIOVÉ AJ LUXUSNÉ MATRACE MATERASSO

Sladké sny, lenivé povaľovanie a dlhé ukecané noci. Nič z toho by nebolo také, aké to poznáme, bez kvalitného matraca. MATERASSO ponúka luxusné matrace, aby bol váš spánok čo najpríjemnejší.

KVALITNÉ ROŠTY DO POSLELÍ OD MATERASSO

Posteľné rošty MATERASSO tvoria spolu s matracmi neoddeliteľnú dvojicu, ktorá spoločne podporuje kvalitný spánok. Rošty do postele vytvárajú pre matrac správny podklad, spolupracujú s ním a pomáhajú vytvoriť správnu fyziologickú oporu tela. Široký výber roštov masívne, lamelové, elektricky polohovateľné rošty, ktoré spĺňajú najvyššie ergonomické kritériá pre správnu polohu tela počas oddychu a spánku.

SILA FUNKČNÉHO DIZAJNU

Sedacie súpravy LC PARTNERS aj pri každodennom užívaní majú skutočne dlhú životnosť s pretrvávajúcim dizajnom a pohodlím . Záleží nám, aby každý zákazník, ktorý si kúpi našu sedaciu súpravu využíval naše výrobky dlhodobo.

.