Alples

V našej ponuke nájdete kvalitný slovinský nábytok Alples s viac ako 60-ročnou tradíciou. Na náš nábytok poskytujeme 5 ročnú záruku a pozáručný servis.

BMB

Vyrábame kvalitný nábytok s osobitým designem vo vlastnej továrni so 70 zamestnancami. K výrobe využíváme nejmodernejšie postupy a technológie a špičkové NC stroje.

Brik

Naše hlavné motto je: Ponúkať kvalitné produkty pre dlhodobú spokojnosť našich klientov, a to pri zachovaní funkcionality a nadčasového dizajnu. Kladieme dôraz na precízne remeselné spracovanie a detaily. Dbáme na okolité životné prostredie, používame recyklovateľné materiály.

Decodom

Nábytok, ktorý vyrába Decodom je na báze drevotrieskovej dosky a vákuovo lisovanej fólie. Produkty tak držia vysokú kvalitu, a zároveň sú pre slovenského zákazníka cenovo veľmi prijateľné.

Drevona

Ponúkame najmä nábytok vlastnej výroby ale taktiež výrobky iných slovenských a overených zahraničných výrobcov.
V prípade, že ponúkaný nábytok by ste radi pred kúpou videli naživo, radi vás privítame v našich kamených predajniach.
.

Fines

Od uvedenia značky FINES na trh, sa usilujeme o dokonalosť diktovanú Vašim potešením z pohodlia našich výrobkov. Vyrábame výrobky vlastného štýlu s vlastnou dušou, ktoré oslovujú všetky generácie.
.

Gazel

Firma GAZEL je česká firma se sídlem ve Zlíně. Vznikla v roce 1991, kdy se zaměřila na produkci nábytku z masivního smrkového dřeva. Od roku 1993 se specializujeme hlavně na dětský nábytek a studentský nábytek.

Javorina

Dubové drevo zo slovenských lesov a americký orech pretvárame klasickými stolárskymi postupmi na kvalitný moderný nábytok.

.

Jelinek

Kvalita výrobků firmy JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. je pravidelně prověřována. V roce 2006 získaly matrace SÁRA, ZORA a SALOME a následně v roce 2007 ložnice DALILA a nábytková řada typu RÁCHEL ocenění "ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK ".

Jitona

JITONA Design Collection přináší zákazníkům moderní dýhovaný nábytek navržený renomovanými designéry. Nábytek jako stvořený pro lidi, kteří milují čisté tvary.

Klose

Prinášame Vám nábytok, ktorý môžete konečne prispôsobiťmiestnostiam s takmer ľubovoľnými rozmermi a tvarom. Vďaka nemu sa definitívne rozhodnete o funkciách a spôsoboch využitia priestoru vôkol Vás.

.

LB Bohemia

.

Materasso

Staviame predovšetkým na kvalite vypracovania a použitých materiálov.
Dôležitú úlohu hrá aj dôsledné zladenie jednotlivých elementov. Naši dizajnéri a konštruktéri sa snažia využívať všetky informácie v oblasti nových trendov, ale tiež vychádzajú v ústrety predstavám a očakávaniam našich zákazníkov.

Mrava

Postele a nábytok je vyrábaný prevažne z masívneho bukového dreva. Starostlivo selektujeme našich dodávateľov so zreteľom na ochranu prírody, a preto aj všetky naše dodávateľské firmy sú vyberané s prihliadnutím na ich „eco-friendly“ technológiu a ústretovosť zabrániť ďalšiemu znečisteniu životného prostredia.

Meuble

Spoločnosť MEUBLE, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 16 rokov a za ten čas si získala mnoho spokojných zákazníkov. Počas tohto obdobia si spoločnosť získala popredné miesto nielen na slovenskom trhu.

Triant

Naším posláním je dopřát zákazníkům jedinečný luxusní zážitek, který spojuje řemeslo, design a tradici při výrobě unikátního nábytku.

.

Tribyt

Zmeriavame na výrobu kvalitného sektorového mládežníckeho nábytku Variant, kancelárskeho nábytku Omega, skriňového programu Profil a dovoz kvalitnejšieho tovaru z ČR.

We-tec

Moderný bytový nábytok nesmie chýbať v žiadnej moderne zariadenej domácnosti. Ponúkame TV stolíky, k nim hodiace sa konferenčné stolíky, vitríny, skrinky a komody, aj s moderným LED podsvietením.