Aples

V našej ponuke nájdete kvalitný slovinský nábytok Alples s viac ako 60-ročnou tradíciou. Na náš nábytok poskytujeme 5 ročnú záruku a pozáručný servis.

Brik

Naše hlavné motto je: Ponúkať kvalitné produkty pre dlhodobú spokojnosť našich klientov, a to pri zachovaní funkcionality a nadčasového dizajnu. Kladieme dôraz na precízne remeselné spracovanie a detaily. Dbáme na okolité životné prostredie, používame recyklovateľné materiály.

Decodom

Nábytok, ktorý vyrába Decodom je na báze drevotrieskovej dosky a vákuovo lisovanej fólie. Produkty tak držia vysokú kvalitu, a zároveň sú pre slovenského zákazníka cenovo veľmi prijateľné.

Drevona

Ponúkame najmä nábytok vlastnej výroby ale taktiež výrobky iných slovenských a overených zahraničných výrobcov. V prípade, že ponúkaný nábytok by ste radi pred kúpou videli naživo, radi vás privítame v našich kamenných predajniach

Gwinner

Javorina

Dubové drevo zo slovenských lesov a americký orech pretvárame klasickými stolárskymi postupmi na kvalitný moderný nábytok.

Jelínek

Kvalita výrobků firmy JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. je pravidelně prověřována. V roce 2006 získaly matrace SÁRA, ZORA a SALOME a následně v roce 2007 ložnice DALILA a nábytková řada typu RÁCHEL ocenění "ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK ".

Jitona

JITONA Design Collection přináší zákazníkům moderní dýhovaný nábytek navržený renomovanými designéry. Nábytek jako stvořený pro lidi, kteří milují čisté tvary.

Klose

Prinášame Vám nábytok, ktorý môžete konečne prispôsobiťmiestnostiam s takmer ľubovoľnými rozmermi a tvarom. Vďaka nemu sa definitívne rozhodnete o funkciách a spôsoboch využitia priestoru vôkol Vás.

Mebin

Prinášame Vám nábytok, ktorý môžete konečne prispôsobiťmiestnostiam s takmer ľubovoľnými rozmermi a tvarom. Vďaka nemu sa definitívne rozhodnete o funkciách a spôsoboch využitia priestoru vôkol Vás.

Meuble

Spoločnosť MEUBLE, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 16 rokov a za ten čas si získala mnoho spokojných zákazníkov. Počas tohto obdobia si spoločnosť získala popredné miesto nielen na slovenskom trhu.

Triant

Naším posláním je dopřát zákazníkům jedinečný luxusní zážitek, který spojuje řemeslo, design a tradici při výrobě unikátního nábytku.

Tribyt

Zmeriavame na výrobu kvalitného sektorového mládežníckeho nábytku Variant, kancelárskeho nábytku Omega, skriňového programu Profil a dovoz kvalitnejšieho tovaru z ČR.

We-tec

Moderný bytový nábytok nesmie chýbať v žiadnej moderne zariadenej domácnosti. Ponúkame TV stolíky, k nim hodiace sa konferenčné stolíky, vitríny, skrinky a komody, aj s moderným LED podsvietením.