Brik

Naše hlavné motto je: Ponúkať kvalitné produkty pre dlhodobú spokojnosť našich klientov, a to pri zachovaní funkcionality a nadčasového dizajnu. Kladieme dôraz na precízne remeselné spracovanie a detaily. Dbáme na okolité životné prostredie, používame recyklovateľné materiály.

Drevona

Ponúkame najmä nábytok vlastnej výroby ale taktiež výrobky iných slovenských a overených zahraničných výrobcov. V prípade, že ponúkaný nábytok by ste radi pred kúpou videli naživo, radi vás privítame v našich kamených predajniach.

Hobis

Široká paleta typových rád a farebných dezénov, veľká skladová zásoba a hustá sieť obchodných partnerov sú predpokladom pre rýchle a spoľahlivé vybavenie Vašej kancelárie. Zariaďte to s nami - od 3D návrhu až po montáž.

Klose

Prinášame Vám nábytok, ktorý môžete konečne prispôsobiťmiestnostiam s takmer ľubovoľnými rozmermi a tvarom. Vďaka nemu sa definitívne rozhodnete o funkciách a spôsoboch využitia priestoru vôkol Vás.

Tribyt

V súčasnosti sa zameriavame na výrobu kvalitného sektorového mládežníckeho nábytku Variant, kancelárskeho nábytku Omega, skriňového programu Profil a dovoz kvalitnejšieho tovaru z ČR.

We-tec

Kancelársky nábytok do klasickej alebo domácej kancelárie môže byť účelný, a zároveň aj moderný a dizajnový. Premeňte svoje pracovisko na štýlový priestor a upútajte návštevu týmto nabielo lakovaným trendovým kancelárskym nábytkom s vysokým leskom.