ALPA SALOTTI

Sedacie súpravy, kreslá a pohovky od popredného talianskeho výrobcu. Alpa Salotti je rodinná firma z južného talianska so 60 ročnou tradíciou výroby. Dnes závod vedie syn zakladateľa, Antonio Ferri spolu so svojimi dvoma synmi. Ich výrobky sa vyznačujú veľmi inovatívnym designom a prepracovanými detailmi. Každý kus je vyrobený ručne a je podrobený prísnym kontrolám kvality. Sedacie súpravy Alpa sú vyrábané zo 100% talianskych materiálov s dôrazom na ušľachtilé kože a vysokokvalitné textílie.

W.SCHILLIG

Individualita a detail sú pojmy, ktoré nás už roky motivujú pri výbere nábytku do našej ponuky. Poprední svetoví výrobcovia, ktorých exkluzívne zastupujeme na území Českej a Slovenskej republiky sa vyznačujú nielen mnohoročnou tradíciou, ale aj vysokou kvalitou remeselného spracovania.

Kolekcia In-ELISE

Sedacie súpravy od jedného z najväčších výrobcov nábytku na svete. Konzorcium Steinhoff vlastní viacero závodov po celej Európe a jeho produkty nesú rukopis nemeckých designérov. Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality je dosahovaný vysokou efektivitou práce a použitím najmodernejších technológií v obore. Ako jediný výrobca používa na svojich výrobkoch prevratný poťah NovaLife, ktorý je vďaka nanotechnológii čistiteľný len čistou vodou.

CONSEPTO

Consepto je naša značka nábytku.Vyše 14 rokov predávame značkové sedacie súpravy.Máme bohaté skúsenosti s požiadavkami zákazníkov na tvar, kvalitu a prevedenie tohto typu nábytku.Chceme ponúknuť vlastnú víziu a do nej zakomponovať všetko čo vieme.Aby sme to mohli uskutočniť, vybrali sme si podľa prísnych kritérií menšiu manufaktúru, ktorá vie naše požiadavky splniť.Dôraz kladieme na komfort, dlhú životnosť, exkluzívne tvary a prísnu úroveň remeselného spracovania a použitých materiálov.

ATM Sofa

Brik

Naše hlavné motto je: Ponúkať kvalitné produkty pre dlhodobú spokojnosť našich klientov, a to pri zachovaní funkcionality a nadčasového dizajnu. Kladieme dôraz na precízne remeselné spracovanie a detaily. Dbáme na okolité životné prostredie, používame recyklovateľné materiály.

Domark

Nábytok s dokonalou funkciou, ergonómiou sedenia a jednoduchým, nadčasovým dizajnom sa stal nepostrádateľnou súčasťou dnešného moderného interiéru.

Fines

Firma má vlastné vývojové štúdio, ktoré presadzuje do nových výrobkov požiadavky moderného a účelového bývania s použitím vždy nových atraktívnych poťahových látok a dezénov.

Gala

Z našich sedačiek si určite vyberiete svojho sedačkového miláčika. Na výber tu máme veľký počet sedačiek. Tak ako je rôznorodý vlastný štýl alebo vkus pri výbere nábytku, tak isto sú aj rozličné použité materiály, funkcie a dizajn.

Gkt

Doprajte si kvalitu! Naša spoločnosť je výrobcom širokého sortimentu sedacích súprav, v rôznych prevedeniach a za dostupné ceny. Približne polovica produkcie jr exportovaná na zahraničné trhy, prevažne do Nemecka, Holandska a Českej republiky.

Alnea

Spoločnosť ALNEA s.r.o. Piešťany vznikla v roku 1998. Hlavnou činnosťou je výroba čalúneného nábytku. Spoločnosť má 30 pracovníkov a za cieľ si dala uspokojiť prostredníctvom remeselne zručného personálu, dizajnérov a najkvalitnejších materiálov, tých najnáročnejších zákazníkov na slovenskom, ale i zahraničnom trhu.

Jech

Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 10 barevných odstínů dřeva, záruku 5 let.

Jelínek

Abychom mohli zaručit kvalitu vyráběného nábytku, nakupujeme vstupní surovinu od renomovaných dodavatelů. Dřeviny DUB a BUK pochází z Českých a Slovenských lesů.
.

Kroslak

Linea D

Mica

Naše celočalúnené sedacie súpravy sa vyrábajú na Slovensku a sú určené predovšetkým na export do západnej Európy. Obľúbili si ich ľudia, ktorí kladú dôraz na kvalitu.

MONSET

Rom

Wajnert

databaza sedacky