Alnea

Spoločnosť ALNEA s.r.o. Piešťany vznikla v roku 1998. Hlavnou činnosťou je výroba čalúneného nábytku. Spoločnosť má 30 pracovníkov a za cieľ si dala uspokojiť prostredníctvom remeselne zručného personálu, dizajnérov a najkvalitnejších materiálov, tých najnáročnejších zákazníkov na slovenskom, ale i zahraničnom trhu.

ATM Sofa

Brik

Naše hlavné motto je: Ponúkať kvalitné produkty pre dlhodobú spokojnosť našich klientov, a to pri zachovaní funkcionality a nadčasového dizajnu. Kladieme dôraz na precízne remeselné spracovanie a detaily. Dbáme na okolité životné prostredie, používame recyklovateľné materiály.

Domark

Nábytok s dokonalou funkciou, ergonómiou sedenia a jednoduchým, nadčasovým dizajnom sa stal nepostrádateľnou súčasťou dnešného moderného interiéru.

Fines

Firma má vlastné vývojové štúdio, ktoré presadzuje do nových výrobkov požiadavky moderného a účelového bývania s použitím vždy nových atraktívnych poťahových látok a dezénov.

Gala

Z našich sedačiek si určite vyberiete svojho sedačkového miláčika. Na výber tu máme veľký počet sedačiek. Tak ako je rôznorodý vlastný štýl alebo vkus pri výbere nábytku, tak isto sú aj rozličné použité materiály, funkcie a dizajn.

Gkt

Doprajte si kvalitu! Naša spoločnosť je výrobcom širokého sortimentu sedacích súprav, v rôznych prevedeniach a za dostupné ceny. Približne polovica produkcie jr exportovaná na zahraničné trhy, prevažne do Nemecka, Holandska a Českej republiky.

In Elis

Individualita a detail sú pojmy, ktoré nás už roky motivujú pri výbere nábytku do našej ponuky. Poprední svetoví výrobcovia, ktorých exkluzívne zastupujeme na území Českej a Slovenskej republiky sa vyznačujú nielen mnohoročnou tradíciou, ale aj vysokou kvalitou remeselného spracovania.

Jech

Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 10 barevných odstínů dřeva, záruku 5 let.

Jelínek

Abychom mohli zaručit kvalitu vyráběného nábytku, nakupujeme vstupní surovinu od renomovaných dodavatelů. Dřeviny DUB a BUK pochází z Českých a Slovenských lesů.
.

Levi

Ponúkame veľký výber kvalitných materiálov a poťahových látok rôznych farieb a vzorov a obrovský pre-zákaznícky prístup.

Linea D

Mica

Naše celočalúnené sedacie súpravy sa vyrábajú na Slovensku a sú určené predovšetkým na export do západnej Európy. Obľúbili si ich ľudia, ktorí kladú dôraz na kvalitu.

Profit

Slovenský výrobca čaluneného nábytku. Spoločnosť Profit je členom ZSD SR (Zväz spracovateľov dreva Slovenskej republiky)

.

Recor

Recor bola synonymom pre vysoko kvalitného pohodlia pri sedení na modernom nábytku - "made in Belgium'. Sedacie súpravy, kreslá a nábytok produkované Recorom sa predávajú v celej krajine. Nábytok sa pýši záruku optimálneho pomeru cena / kvalita.